KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14234252
nr 1423 4252
Kerstin Frykstrand Westling
(1901-1997), Sverige
Tusch, Signerad, yttermått inklusive ram: 74x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:45
4/10 19:14:06
Kerstin Frykstrand Westling
Läs mer om Kerstin Frykstrand Westling